БІБЛІЯ ТРАДИЦІЙНОЇ КИТА& (Paperback)

БІБЛІЯ ТРАДИЦІЙНОЇ КИТА& By НАДЕЖ&#104 Cover Image

БІБЛІЯ ТРАДИЦІЙНОЇ КИТА& (Paperback)

$46.97


Available in Warehouse. Wait for Email Confirmation for ETA
This book cannot be returned, cancelled, or exchanged. Please call for availability and pricing

Китай є країною з найвидатнішими громадянами та нацією з найвищою та найновішою у світі кухнею. Загальна назва страв різних регіонів і етносів Китаю - китайська кухня. Завдяки чудовій інфраструктурі, багатим підрозділам та інституціям, а також характерній темі, він має довгу історію. Це кристалізація минулого тисячоліть китайської кухні. Важливим аспектом китайської культури, також відомою як китайська кулінарна традиція, є китайська кухня. Китайська кухня є однією з потрійних міжнародних кухонь і має далекосяжний вплив на регіон Східної Азії. Інгредієнти отримані з різних регіонів і культурних страв.

Китайська їжа дуже відрізняється від усіх інших страв у різних країнах. Інгредієнти та смак можуть відрізнятися від регіону до регіону Китаю, але спосіб їх приготування майже ідентичний. Китайська їжа переважає з давніх часів і широко відома своїм унікальним смаком і корисними інгредієнтами. Є багато переваг вживання китайської їжі, оскільки вона забезпечує організм поживними речовинами та використовує менше жирових інгредієнтів. Рис є провідною їжею в Китаї, яка подається до кожної страви та під час кожного прийому їжі. Буддисти, які не можуть споживати м'ясо, можуть їсти вегетаріанські страви.


Китайська кухня не тільки смачна, але й корисна та поживна. Спеції, які використовуються в китайській кулінарії, наповнені поживними речовинами, які необхідні організму людини для роботи цілий день. Це багате джерело вуглеводів, крохмалю, білків і клітковини. Ця книга, Китайська кулінарна книга, пояснює китайську кухню та її ранню історію. У першому розділі буде представлено китайську кухню та її появу від династії Чжоу до династії Мін та її

Product Details ISBN: 9781805422198
ISBN-10: 1805422197
Publisher: Not Avail
Publication Date: December 8th, 2022
Pages: 332
Language: Ukrainian