КУХІРНА КНИГА СВІЖОЇ РИБ (Paperback)

КУХІРНА КНИГА СВІЖОЇ РИБ By Діана &#10 Cover Image

КУХІРНА КНИГА СВІЖОЇ РИБ (Paperback)

$47.99


This title is likely unavailable. Email or call for price and availability.

Лосось є хорошим джерелом омега-3 жирних кислот, які допомагають підтримувати ваше серце та мозок здоровими, але не містять багато жирів. Він багатий на вітаміни B-комплексу, кілька мінералів і може додати значну кількість вітаміну D до вашого щоденного споживання.

Лосось також містить астаксантин, каротиноїд, пов'язаний з вітаміном А, який, як вважають, має антиоксидантні та імуностимулюючі властивості.


Іноді приготування їжі певним чином може збільшити кількість калорій за рахунок додаткових жирів або цукру. Ось огляд шести здорових способів подачі лосося, які дають вам багато

варіантів незалежно від того, який спосіб приготування ви віддаєте перевагу

Лосось на грилі

Приготування на грилі вважається здоровим, оскільки воно не потребує додавання додаткового жиру, окрім невеликого шару олії на самому грилі. Лосось ідеально підходить для гриля, особливо якщо порівнювати його з білою рибою, тому що м'ясо залишається твердим під час приготування і не розвалюється.

Лосось пашот

Браконьєрство передбачає приготування лосося в рідині, яка повільно кипить у сковороді на плиті. Один із варіантів - варити її у воді, приправленій вашими улюбленими травами та приправами, або ви можете приготувати рибу у вині чи бульйоні.

Запечений лосось

Філе і стейки сьомги можна запекти у своїй духовці, а можна запекти на сковороді або в пергаментному папері. Використання пергаментного паперу допомагає уникнути прилипання риби, а також спрощує очищення.

Копчений лосось

Копчений лосось не має такої кількості омега-3 жирних кислот, як свіжий або консервований лосось, але він все одно може бути здоровою їжею. Його готують, спочатку висушивши рибу.

Product Details ISBN: 9781805428039
ISBN-10: 1805428039
Publisher: Not Avail
Publication Date: February 6th, 2023
Pages: 304
Language: Ukrainian