НАЙКРАЩА КУХРОННА КНИГА (Paperback)

НАЙКРАЩА КУХРОННА КНИГА By Мілан&#107 Cover Image

НАЙКРАЩА КУХРОННА КНИГА (Paperback)

$41.99


Available in Warehouse. Wait for Email Confirmation for ETA
This book cannot be returned, cancelled, or exchanged. Please call for availability and pricing

Ласкаво просимо до НАЙКРАЩА КУХРОННА КНИГА ПРО КОМАХ, кулінарної книги, яка використовує унікальний і захоплюючий підхід до екологічної та смачної їжі. У цій кулінарній книзі ми досліджуємо світ ентомофагії, практики поїдання комах, і пропонуємо 100 апетитних рецептів із різноманітними комахами.


Кожен рецепт супроводжується простими інструкціями та повнокольоровою фотографією, щоб ви могли точно бачити, що створюєте. Хоча багато людей можуть вагатися щодо споживання комах, вони є неймовірно стійким і поживним джерелом їжі. Комах багато, вони потребують мінімальних ресурсів для вирощування та мають високий вміст білка та поживних речовин.


Фактично, понад 2 мільярди людей у всьому світі вже включають комах у свій раціон У цій кулінарній книзі ми прагнемо розвіяти будь-які упереджені думки про поїдання комах і показати вам, наскільки вони можуть бути смачними та різноманітними. Наші рецепти варіюються від класичних страв із родзинкою, як-от тако з крикету та смажених коників, до більш авантюрних рецептів, як-от піца з борошнистими хробаками та шоколадні трюфелі в мурахах. Незалежно від того, чи ви досвідчений ентомофаг, чи пробуєте це вперше, у НАЙКРАЩІЙ КУХІРНІЙ КНИГІ ПРО КОМАХ знайдеться щось для кожного. Тож рушайте з нами у цю захоплюючу кулінарну подорож і давайте разом досліджувати світ ентомофагії

Product Details ISBN: 9781835315248
ISBN-10: 1835315240
Publisher: Not Avail
Publication Date: July 11th, 2023
Pages: 234
Language: Ukrainian